Dato Dag Tid Hjemmelag Bortelag Bane Turnering
Dommer
01.05.2019 onsdag 18.30 Os/Nansen Brekken 7er Sundmoen Kunstgress Del A1 BDO-serien J14 9er avd 06
Bjørn Morten Galåen
02.05.2019 torsdag 18.30 Os/Nansen Tolga-Vingelen Sundmoen Kunstgress Del A1 TrønderEnergi-serien G12 7er avd. 08
Bjørn Morten Galåen
02.05.2019 torsdag 18.30 Os/Nansen Tynset Sundmoen Kunstgress Del A2 TrønderEnergi-serien J12 7er avd. 07
Eirin Meli Narjord
02.05.2019 torsdag 20.00 Os/Nansen Tolga-Vingelen Sundmoen Kunstgress BDO-serien J17 2.div avd. 04 Vår
Krets
03.05.2019 fredag 18.30 Os/Nansen Folldal 7er Sundmoen Kunstgress Del A1 BDO-serien G14 9er avd. 07
Helge Egil Andersen
04.05.2019 lørdag 14.00 Os/Nansen Ålen 2 Sundmoen Kunstgress 6.div.menn avd. 07
Krets
07.05.2019 tirsdag 20.00 Os/Nansen Tynset 2 Sundmoen Kunstgress BDO-serien J17 2.div avd. 04 Vår
Krets
16.05.2019 torsdag 18.30 Os/Nansen Røros 3 Sundmoen gras 2 Del A1 TrønderEnergi-serien G12 7er avd. 08
Pål Dalløkken
16.05.2019 torsdag 18.30 Os/Nansen Kvikne Sundmoen gras 2 Del B1 TrønderEnergi-serien J12 7er avd. 07
Kristian Larsen
21.05.2019 tirsdag 18.30 Os/Nansen Røros 3 Nansen 1 BDO-serien G14 9er avd. 07
Einar Kokvoll
22.05.2019 onsdag 18.30 Os/Nansen Røros Nansen 1 Del B BDO-serien J14 9er avd 06
Helge Egil Andersen
29.05.2019 onsdag 18.30 Os/Nansen Alvdal Nansen 1 Del A BDO-serien J14 9er avd 06
Helge Egil Andersen
30.05.2019 torsdag 18.30 Os/Nansen Tynset Nansen 2 Del A TrønderEnergi-serien G12 7er avd. 08
Leif Tore Smedås
01.06.2019 lørdag 14.00 Os/Nansen Heimdal Nansen 1 BDO-serien J17 2.div avd. 04 Vår
Krets
08.06.2019 lørdag 16.30 Os/Nansen Ålen Sundmoen Kunstgress 6.div.menn avd. 07
Krets
10.06.2019 mandag 18.00 Os/Nansen Tynset 2 Sundmoen Kunstgress BDO-serien J14 9er avd 06
Per Johan Hartviksen
10.06.2019 mandag 20.00 Os/Nansen Folldal Sundmoen Kunstgress 6.div.menn avd. 07
Krets
11.06.2019 tirsdag 19.30 Os/Nansen Sokna Nansen 1 BDO-serien J17 2.div avd. 04 Vår
Krets
12.06.2019 onsdag 18.30 Os/Nansen Alvdal 2 Nansen 1 BDO-serien G14 9er avd. 07
Helge Egil Andersen
17.06.2019 mandag 18.30 Os/Nansen Tynset Nansen 1 Del B BDO-serien J14 9er avd 06
Einar Kokvoll
19.06.2019 onsdag 18.30 Os/Nansen Tynset 3 Nansen 1 BDO-serien G14 9er avd. 07
Per Johan Hartviksen
20.06.2019 torsdag 18.30 Os/Nansen Røros 2 Nansen 2 Del A TrønderEnergi-serien G12 7er avd. 08
Gjermund Horten
21.06.2019 fredag 18.30 Os/Nansen Folldal 2 Sundmoen gras 2 Del B1 TrønderEnergi-serien J12 7er avd. 07
Toini Berg